Дијагонала – 32” / 80 cm
Максимална резолуција – 1366 X 768 (HD)
Тип на ТВ – ПАМЕТЕН
Oперативен систем – Андроид
Технологија – LED
ТВ приемник – DVB-T2/C/S2
Осветленост – 200 cd/m2
Звук – 12 w
Bluetooth – Да
Интегриран WiFi – Да
Пресликување на екранот – Да
HDMI – 2
USB – 2
Композитен влез – Да
CI+ – Да
Снимање преку USB – Да
VGA – 0
HDR – HDR10
VESA – 75 X 75
Дигитален аудио излез (оптички) – Да
Влез за слушалки – 0
SCART – 0
Димензии Ширина – 73,1 cm
Димензии Висина – 48,6 cm
Димензии Длабочина – 17,7 cm
Тежина на уредот – 5,1 кг
Далечински управувач – паметен
Хотелска мода – Не
Боја – Црна
Енергија. Ефективност на ЕУ 2019/13 – G

Бренд

Vivax

color

ТВ-Оперативен систем

Големина на екран

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.