Дијагонала – 75” / 189 cm
Гаранција – 24 Месеци
Максимална резолуција – 3840 x 2160 (UHD 4K)
Тип на ТВ – Паметен
Oперативен систем – Андроид
Tехнологија – LED
ТВ приемник – DVB-T2/C/S2
Осветленост – 320 cd/m2
Звук – 16 w
Bluetooth – Да
Интегрирана WiFi – Да
Снимање преку USB – Да
Пресликување на екранот – Да
HDMI – 3
USB – 2
HDR – HDR10
VESA – 600 X 400
CI+ – Да
Дигитален аудио излез (оптички) – Да
Влез за слушалки – 1
SCART – 0
VGA – 1
Димензии Ширина – 167,4 см
Димензии Висина – 102,6 см
Димензии Длабочина – 42,8 см
Тежина на уредот – 29 кг
Далечински управувач – Smart
Боја – Црна
Енергија. ефективноста на ЕУ 2019/13 – G

Бренд

Vivax

color

Големина на екран

ТВ-Оперативен систем

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.