Дијагонала – 58” / 147 cm
Максимална резолуција – 3840 x 2160 (UHD 4K)
Тип ТВ – SMART
Оперативен систем – Андроид
Технологија – LED
ТВ приемник – DVB-T2/C/S2
Осветленост – 320 cd/m2
Звук – 16 w
Bluetooth – Да
Интегрирана WiFi – Да
Пресликување на екранот – Да
HDMI – 3
USB – 2
CI+ – Да
Дигитален аудио излез (оптички) – Да
Влез за слушалки – 0
SCART – 0
HDR – HDR10
VESA – 300 X 200
Димензии Ширина – 128,5 см
Димензии Висина – 80,5 см
Димензии Длабочина – 35.1 см
Тежина на уредот – 18 кг
Далечински управувач – Smart
Хотелска мода – Не
Боја – Црна
Енергија. ефикасност ЕУ 2019/13 – G

Бренд

Vivax

color

Големина на екран

ТВ-Оперативен систем

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.