Дијагонала – 43″ / 109 cm
Максимална резолуција – 3840 x 2160 (UHD 4K)
Тип ТВ – Паметен
Оперативен систем – Андроид
Технологија – LED
ТВ приемник – DVB-T2/C/S2
Осветленост – 220 cd/m2
Звук – 12 w
Bluetooth – Да
Интегрирана WiFi – Да
Пресликување на екранот – Да
HDMI – 2
USB – 2
CI+ – Да
Дигитален аудио излез (оптички) – Да
Влез за слушалки – 0
SCART – 0
HDR – HDR10
VESA – 400 X 300
Димензии Ширина – 95,8 см
Димензии Висина – 61,2 см
Димензии Длабочина – 22.3 см
Тежината на уредот – 6,7 кг
Далечински управувач – Паметен
Хотелска мода – не
Боја – Црна
Енергија. ефикасност ЕУ 2019/13 – G

Бренд

Vivax

color

Големина на екран

ТВ-Оперативен систем

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.