Дијагонала – 32″ / 82 cm
Максимална резолуција – 1366 X 768 (HD)
ТВ тип – SMART
Оперативен систем – Андроид 11
Технологија – LED
ТВ приемник – DVB-T2/C/S2
Осветленост – 220 cd/m2
Звук – 12 w
Bluetooth – Да
Интегрирана WiFi – Да
Пресликување на екранот – Да
HDMI – 2
USB – 2
CI+ – Да
HDR – HDR10
VESA – 200 X 200
Дигитален аудио излез (оптички) – Да
SCART – 0
Димензии Ширина – 71,6 см
Димензии Висина – 47,7 cm
Димензии Длабочина – 22,3 см
Тежината е – 4,1 кг
Далечински управувач – Паметен
Хотелски мод – Основен
Боја – Црна
Енергија. ефикасност ЕУ 2019/13 – G

Бренд

Vivax

color

Големина на екран

ТВ-Оперативен систем

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.